KURSY
KURSY I WARSZTATY DLA DZIECI RZESZÓW

 
 

Prowadzimy różnorodne tematycznie warsztaty dla klientów prywatnych i biznesowych.

Zajmujemy się dziećmi w trakcie uroczystości rodzinnych, konferencji, imprez zorganizowanych. Współpracujemy z restauracjami i hotelami.

Z dużą przyjemnością zajmiemy się pociechami Państwa klientów w trakcie obiadów czy uroczystości rodzinnych. Dzieci będą zadowolone, a ich rodzice z pewnością docenią chwile odpoczynku.

Zapewniamy profesjonalnych animatorów zabaw dziecięcych, którzy potrafią zorganizować czas naszym milusińskim. Podczas warsztatów zapewniamy wszelkie potrzebne materiały.

Restauracjom i hotelom proponujemy weekendowe animacje w porze obiadowej, jak również animacje podczas uroczystości rodzinnych. Nasz kącik animacji spowoduje, że rodzinna uroczystość czy wspólny obiad stanie się przyjemnością zarówno dla dzieci jak i rodziców. Wszyscy znamy sytuacje, w których dzieci zaczynają nudzić i wiercić się przy stole, biegają dookoła, chowają się pod obrusem, plączą się pod nogami kelnerek, rodzice zaczynają się denerwować, a wtedy z udanej imprezy nici. Nasz kącik to idealne rozwiązanie problemów Waszych klientów, teraz będą do Was często wracali wraz ze swoimi pociechami.

 

Jeśli chcielibyście Państwo wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu z nami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr 571 30 37 37.

 

warsztaty dla dzieci Podkarpackie
 
warsztaty dla dzieci w hotelu
 
zajęcia dla dzieci Podkarpackie
 
opieka nad dziećmi podczas imprez rodzinnych Rzeszów
 
animacje dla dzieci w hotelu Rzeszów