O NAS

[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

O NAS

Centrum Dziecięcej Aktywności Neuronki powstało, by dawać radość i spełniać marzenia dzieciaków, a troszkę też i moje. 😉

Kto nie chciałby być dzieckiem przez całe życie, patrzeć na świat przez różowe okulary,  spędzać dzień z uśmiechem na ustach, cieszyć się dniem dzisiejszym bez zmartwień czy trosk o jutro.

Podobno dzieci śmieją się około 400 razy dziennie, a dorośli tylko 15. A ja chciałabym podnieść te statystyki, więc śmieję się razem z nimi.

Neuronki powstały w 2015 roku i od tej pory razem z grupą cudownych animatorów, bawimy się z dziećmi, prowadzimy animacje urodzinowe i weselne, wymyślamy nowe gry i zabawy, scenariusze mogące zadowolić najbardziej wymagających małych gości i zapewniamy spokój rodzicom, którzy są pewni, że pod naszą opieką ich największe skarby są bezpieczne.

Jako mama dwójki pełnych energii dzieciaków wiem, że każde dziecko trzeba traktować indywidualnie. I tak właśnie robimy to w Neuronkach. Każda nasza impreza jest inna, niesztampowa, scenariusze są tylko bazą, na podstawie której prowadzona jest zabawa, zawsze dostosowujemy ją do potrzeb małych gości.

 

ŻADNE WYZWANIE NIE JEST DLA NAS ZBYT TRUDNE!

 

Moje motto to piękne słowa Janusza Korczaka:

 

“Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.“

 
 

Justyna Ostropolska – właścicielka

[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

 

animacje da dzieci Rzeszów

 

Przechwytywanie

 

animacje dla dzieci Podkarpacie
[/su_column]

animacje dla dzieci Rzeszów