DLA KOBIET

WARSZTATY DLA KOBIET RZESZÓW

 

Klub Aktywnego Rozwoju nie tylko troszczy się o dzieci, ale pragnie również wesprzeć kobiety w tak ważnej w ich życiu roli jaką jest macierzyństwo.

W naszej ofercie znajdziecie propozycje imprez i warsztatów dla kobiet. Zatroszczymy się o Wasze dusze i ciało.

 

Już wkrótce Panie będą mogły skorzystać z cyklu warsztatów z coachem.

Niedługo zaproponujemy spotkania dla młodych mam z dzieciaczkami, które będą mogły spotkać się w „mamowym” gronie, wymienić poglądy, podzielić się wątpliwościami.

 

Aktualnie zapraszamy na warsztaty dla mam, które odbędą się 22 października o godzinie 16:00.

 

WARSZTATY Z WIZAŻU I PIELĘGNACJI

 

Na warsztatach poznasz najnowsze trendy w pielęgnacji, dowiesz się, w jaki sposób należy dbać o skórę jesienią i zimą.

Jak każda zapracowana kobieta rano nie masz zbyt wiele czasu, więc z pewnością przyda Ci się podpowiedź, jak zrobić szybki, ale efektowny makijaż do pracy.

Zbliżają się Andrzejki i Sylwester, zaprezentujemy pokaz makijażu wieczorowego zgodnego z najnowszymi trendami.

Po warsztatach będzie możliwość indywidualnej konsultacji.

Warsztaty poprowadzi wizażystka ze Studia Piękna i Urody Koliber.

 

WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO

 

Inspirujące warsztaty, na których dowiesz się, jak umacniać wiarę w siebie, by lepiej radzić sobie z problemami i poprawić jakość swojego życia. Nauczysz się odważniej patrzeć przed siebie i dążyć do wyznaczania sobie celów oraz spełniania marzeń. Upewnisz się, że warto inwestować w swój rozwój.

Wykład poprowadzi Pani Dominika Bury certyfikowany coach ICI oraz pedagog. W swojej pracy realizuje projekty warsztatowe dla kobiet z tematyki rozwoju osobistego. Przekonuje kobiety do tego by lepiej poznały swoją osobę oraz odbyły podróż przez nieodkryte tereny samej siebie. Zachęca do realizowania swoich celów i życia w zgodzie ze sobą.

 

WARSZTATY Z DIETETYKIEM

 

Idzie jesień, a motywacja do wyjścia z domu spada?

Drogie panie, idziemy Wam z odsieczą!

Na naszych warsztatach dla mam warsztaty dietetyczne prowadzić będzie Pani Ewelina Tabaczar z Dietifit Gabinet Dietetyczny. Podczas spotkania rozwieje przesądy na temat coraz to nowszych „cudownych diet”, wyjaśni w jaki sposób jeść zgodnie ze swoimi upodobaniami, a równocześnie dbać o linię, wytłumaczy jak dobrać składniki w codziennym jadłospisie, aby cieszyć się lepszą sylwetką i dobrym samopoczuciem.
Zdradzimy też kilka pysznych, sprawdzonych przepisów, powiemy gdzie jechać, aby smacznie zjeść oraz jak zaplanować domowe wydatki na artykuły spożywcze.

 

DLA DZIECI

 

Dzieci wezmą udział w zabawach, zajęciach plastycznych i ruchowych dostosowanych do wieku uczestników.

 

Zapisy w wydarzeniu na fanpage’u Neuronków https://www.facebook.com/neuronki/ oraz telefonicznie pod numerem telefonu 571 30 37 37.

Ilość miejsc ograniczona.

 

Warsztaty dla kobiet Rzeszów